برای مشاوره با ما در ارتباط باشید

02166968003

در این مقاله می خواهیم در مورد بهترین کتاب های موفقیت صحبت کنیم. می دانیم که دیگران قبلاً مسیر کسب و کار‌ها را طی کرده‌اند، راهی برای موفقیت یافته‌اند و سپس سخاوتمندانه آنچه را آموخته‌اند به اشتراک گذاشته‌اند تا دیگران بتوانند از آن بهره‌مند شوند. بسیاری تجربه‌های خود را در کتاب‌های مفیدی ثبت کرده‌اند که می‌تواند به شما کمک کند تا خودتان را رو به جلو و موفقیت‌های بیشتر هدایت کنید.

در این مقاله قرار است، این 14 کتاب الهام بخش و انگیزشی را که می‌توانند به شما در موفقیت کمک کنند و به عنوان بهترین کتاب های موفقیت شناخته شده‌اند، بررسی کنیم.

فهرست بهترین کتاب های موفقیت

 • 7 عادت افراد بسیار مؤثر: درس‌ های قدرتمند در تغییر شخصی نوشته استیون آر. کاوی

یکی از بهترین کتاب های دنیا برای موفقیت. برای اولین بار در سال 1990، کتاب 7 عادت افراد بسیار مؤثر: درس‌های قدرتمند در تغییر شخصی منتشر شد، به عقیده بسیاری، یکی از الهام بخش‌ترین و تأثیرگذارترین کتاب‌هایی است که در مورد موفقیت شخصی نوشته شده است. هدف این کتاب تغییر اساسی در نحوه درک و تفسیر شما از جهان، ایجاد تعادل بین اثربخشی شخصی و حرفه‌ای است تا به شما کمک کند در تمام جنبه‌های زندگی خود به موفقیت برسید.

 • عادات ویژه: راهی آسان و اثبات شده برای ایجاد عادات خوب و از بین بردن عادت‌ های بد نوشته جیمز کلیر

یکی از بهترین کتاب های موفقیت و ثروت در حال حاضر. جیمز کلیر یک متخصص مشهور بین‌المللی در موضوع شکل‌گیری عادت‌های رفتاری است. در این کتاب، او کار‌هایی را که می‌توانید انجام دهید (بزرگ و کوچک) برای ایجاد عادات خوب و ترک عادت‌های بد شرح می‌دهد. تکنیک‌هایی که او توصیف می‌کند کاربرد‌های بسیار متنوعی دارند، از کار گرفته تا ورزش و دستیابی به اهداف شخصی. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره مزیت رقابتی چیست را بخوانید.

بهترین کتاب های دنیا برای موفقیت

 • دختر، عذرخواهی را متوقف کن: طرحی بدون شرم برای در آغوش گرفتن و دستیابی به اهدافت نوشته ریچل هالیس

یکی از بهترین کتاب های روانشناسی موفقیت در دنیا! نویسنده آن ریچل هالیس، بنیانگذار یک شرکت رسانه‌ای چند میلیون دلاری است، اما او همچنین کسی است که فشار‌های منحصر به فردی را که زنان (چه در خانه و چه در محل کار) با آن مواجه هستند و فشار‌هایی که زنان بر خودشان وارد می‌کنند را درک می‌کند. در اینجا او رفتار‌ها و الگو‌های فکری خودشکوفایی را شناسایی می‌کند و توصیه‌هایی برای غلبه بر آن‌ها ارائه می‌دهد.

 • جرات رهبری: کتاب کار شجاعانه: گفتگو‌های سخت کل قلب‌ ها. نوشته برنه براون

جزء بهترین کتاب های موفقیت جهان. برنه براون، دکترا و استاد پژوهشی در دانشگاه هیوستون، کتابی تأمل برانگیز در مورد اینکه رهبری واقعاً چیست و همچنین آنچه برای یک رهبر موفق لازم است، نوشته است. او تجربیات خود را از مشاوره برای سازمان‌های مختلف از استارت‌آپ‌های کوچک و کسب‌وکار‌های خانوادگی گرفته تا غیرانتفاعی و شرکت‌های Fortune 50 گردآوری کرده است. کار او بینش قابل توجهی به او بخشیده است، که بسیاری از آن‌ها ممکن است شما را شگفت‌زده کنند.

مقاله مرتبط:  نیچ مارکتینگ چیست؟ 10 مثال واقعی از بازاریابی گوشه ای!
 • اصول: زندگی و کار توسط ری دالیو

بنیانگذار شرکت سرمایه‌گذاری فوق‌العاده موفق Bridgewater Associates، ری دالیو (که از آن به عنوان «استیو جابز سرمایه‌گذاری» یاد می‌شود) کتابی نوشته است که جزئیات آنچه را که در طول سفر خود از یک بچه معمولی طبقه متوسط تا مدیر اجرایی بلند پرواز آموخته، نوشته است. او راه‌هایی برای افراد و سازمان‌ها پیدا کرده است تا به طور مؤثرتری تصمیم‌گیری کنند، به چالش‌ها نزدیک شوند و تیم‌های قوی بسازند.

 • سگ کفش: خاطرات خالق نایک توسط فیل نایت

این کتاب در سال انتشار به عنوان یکی از پنج کتاب مورد علاقه بیل گیتس معرفی شد. نایت روشن می‌کند که مسیر موفقیت لزوماً مستقیم و ثابت نیست، بلکه نیاز به عزم، پشتکار و تمایل به درس گرفتن از شکست‌ها دارد. پیشنهاد می‌شود بیزینس کوچینگ علی‌مس‌چی را دنبال کنید.

بهترین کتاب های موفقیت و ثروت

 • جادوی بزرگ: زندگی خلاق فراتر از ترس اثر الیزابت گیلبرت

نویسنده کتاب پرفروش بخور، دعا کن، عشق بورز، با این کتاب مجدد به مارکت بازگشت، کتاب آموزشی شادی‌بخش در مورد چگونگی داشتن یک زندگی رضایت‌بخش و خلاق است.

 

 • انگیزه بدهید: چگونه هر روز را با نگرش غیرقابل توقف شروع کنیم تا بدون توجه به شرایط خود موفق شویم اثر استیو ریزو

این کتاب پرفروش اخیراً به روز شده و گسترش یافته است. Rizzo مصمم است به مردم کمک کند تا انعطاف‌پذیر شوند. این کتاب در مورد انعطاف‌پذیری، پرورش ذهنیت مثبت و چگونگی برانگیختن دوباره اشتیاق برای اهداف شخصی و حرفه‌ای بحث می‌کند. هر فصل شامل موارد عملیاتی و سؤالات تأملی است تا به خوانندگان کمک کند پیام‌های او را به طور کامل جذب کنند.

 • هیچ پلن B برای بازی A شما وجود ندارد: در کاری که انجام می‌ دهید بهترین در جهان باشید توسط Bo Eason

بو ایسون که بازیکن سابق NFL برای هیوستون اویلرز و سان فرانسیسکو 49رز بود، از فوتبال بازنشسته شد و یک بازیگر، نمایشنامه‌نویس، سخنران و مربی رهبری شد که با شرکت‌های فورچون 500 مشورت می‌کرد. او برخی از راز‌های موفقیت خود را در این کتاب به اشتراک می‌گذارد، همچنین راهبرد‌هایی برای به کارگیری ابزار‌ها و تکنیک‌های مؤثری برای هر هدف شخصی یا حرفه‌ای شما توصیه می‌کند. پیشنهاد می‌شود مقاله دیگر ما درباره اهمال کاری چیست را بخوانید.

مقاله مرتبط:  پرسونای مشتری (buyer persona) چیست؟ + نمونه فارسی
 • ترس پسر خانه من است: چگونه شک را از بین ببریم، رئیس جمهور شوی و بر اساس شرایط خود موفق شوی نوشته جودی هولر

جزء بهترین کتاب ها در زمینه موفقیت است. کتاب جودی هولر مانند داشتن یک مربی شخصی است که دست شما را می‌گیرد و شما را تشویق می‌کند تا با ترس‌هایی که مانع از موفقیت شما می‌شوند، روبرو شوید و بر آن‌ها غلبه کنید. تمرکز اصلی بر کمک به افراد است تا شک و تردید خود را که می‌تواند آن‌ها را دچار انفعال یا عدم باور به خود کند، از بین ببرند.

 •  Indistractable: چگونه توجه خود را کنترل کنید و زندگی خود را انتخاب کنید توسط نیر عیال

عصر دیجیتالی که ما در آن زندگی می‌کنیم تنها یک نوع حواس پرتی غول پیکر است که می‌تواند متمرکزترین افراد را به دام بی‌اندازد. او توضیح می‌دهد که چه چیزی باعث حواس‌پرتی می‌شود، چگونه می‌توان آن را از تسخیر کار و زندگی شخصی خود دور کرد. پیشنهاد می‌شود مقاله دیگر ما درباره کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی را بخوانید.

بهترین کتاب های روانشناسی موفقیت

 • سه نفر جدید: از تعاملات روزانه خود نهایت استفاده را ببرید و فرصت‌ های شگفت‌انگیز را از دست ندهید نوشته برایان میلر

جزء بهترین کتاب های موفقیت برای موفقیت! تقریباً در هر جنبه‌ای از زندگی، به ویژه از نظر حرفه‌ای، در برخی مواقع لازم است ارتباطات انسانی وکاری ایجاد و حفظ شود. این کتاب‌ها درباره همین باره است.

 • همه چیز قابل تشخیص است اثر ماری فورلئو

جزء بهترین کتاب های موفقیت! مادرِ ماری فورلئو نویسنده یک بار به او گفت: «هیچ چیز در زندگی آنقدر پیچیده نیست. اگر آستین‌ها را بالا بزنید، می‌توانید هر کاری را که در ذهن دارید انجام دهید. همه چیز قابل تشخیص است. » این موضوع پیام او در این کتاب است: بیاموزید که چگونه در مواجهه با شکست‌ها، انتقاد‌ها مغز خودتان را دوباره آموزش دهید و مهارت کسب کنید. پیشنهاد می‌شود مقاله دیگر ما درباره کاریزما یعنی چه را بخوانید.

مقاله مرتبط:  اثر هاله ای (Halo effect) چیست؟ 5 تاثیر بر کسب و کار
 • بهترین خود: تو باش، فقط بهتر از مایک بایر

مایک بایر با هزاران نفر از مدیران تجاری گرفته تا ستارگان پاپ و مردم عادی، کار کرده است و به آن‌ها کمک کرده تا بهترین زندگی خود را در هفت حوزه زندگی پیدا کنند: اجتماعی، شخصی، بهداشت، آموزش، روابط، اشتغال، و توسعه معنوی. اکنون او تجربیات خود را با توصیه، تکنیک‌های تغییر و آزمون‌ها و پرسش‌نامه‌ها در این کتاب قرار داده است تا به شما کمک کند روی آنچه برایتان مهم است تمرکز کنید. پیشنهاد می‌شود مقاله دیگر ما درباره آموزش کسب درآمد از تلگرام را بخوانید.

برخی از سوالات رایج:

چرا باید بهترین کتاب های موفقیت را بخوانیم ؟

می دانیم که دیگران قبلاً مسیر کسب و کار‌ها را طی کرده‌اند، راهی برای موفقیت یافته‌اند و سپس سخاوتمندانه آنچه را آموخته‌اند به اشتراک گذاشته‌اند تا دیگران بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

مزایای استفاده از کتاب های موفقیت چیست؟

اگر یک کتاب موفقیت بخوانید متوجه می شوید که علاوه بر راهکارهایی که در زندگی برای پیشرفت شما معرفی می کند ، از نظر انگیزشی نیز تاثیر زیادی بر ذهنتان می گذارد.

ارسال نظرات

  دیدگاهتان را بنویسید

  سپاس از نظرتان، پس از تایید منتشر میشود.

  سپاس از نظرتان، پس از تایید منتشر میشود.