برای مشاوره با ما در ارتباط باشید

02166968003

این روز‌ها استارتاپ‌های خانگی یکی از بهترین و مناسب‌ترین راه‌های کسب و کار هستند که به راحتی و بدون صرف هیچگونه هزینه هنگفت و زیادی می‌توانید کسب و کار خودتان را داشته باشید. اما چیزی که در این بین مهم است ایده استارت آپ است!

اینکه چگونه راجع به ابعاد کار بنگریم و از بین بازار بزرگ و نیاز‌های فراوانی که وجود دارد، سود آورترین کسب و کار خانگی را پیدا کنیم. مجموعه مسچی به دنبال این است که بتواند به شما چندین ایده موفق و ناب برای توسعه کسب و کارتان را معرفی کند. پس از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ایده‌ های استارتاپی جدید

بهترین ایده استارتاپ

 • ایده استارت آپ صنایع دستی

ایده‌های خلاقانه استارت آپ حتماً نباید محدود به حوزه تکنولوژی شوند در حال حاضر استارت آپ‌های هنری بسیار موفق هستند و جای کار بسیاری هم در خانه دارند. این قبیل از استارت آپ‌ها حتی به درآمدزایی هم رسیدن و از سود خوبی هم برخوردارند؛ به طور مثال مجسمه‌سازی، سوزن دوزی، ساخت دستبند و گردنبند، تولید اکسسوری‌های زنانه و مردانه و …

استارت آپ خانگی در حوزه هنری هم اکنون یکی از برند‌های معتبر و موفق را برای بازار داخلی ما به وجود آورده است که اگر هم کمی خلاقیت داشته باشید، خیلی خوب می‌توانید به سود دهی برسید. این یکی از ایده های ناب استارتاپی است.  ثروتمند ترین افراد ایران را بشناسید.

مقاله مرتبط:  8 مزیت بیزینس کوچینگ برای کسب و کار شما

 • ایده استارت آپ محصولات بهداشتی

مخصوصاً در شرایط اپیدمی کرونا یکی از استارتاپ‌ها موفق می‌تواند در حوزه بخش لوازم ضد عفونی‌کننده و بهداشتی درب منازل باشد. ایده‌های استارتاپی جدید در حوزه ساخت یک اپلیکیشن اختصاصی با محوریت لوازم ضد عفونی‌کننده و بهداشتی می‌تواند سود خوبی برای شما به همراه داشته باشد.

 • ایده‌ های استارت آپی جدید فروشگاه آنلاین عرضه مواد غذایی

اگر کمی صبور و سخت کوش باشید و بتوانید یک اپلیکیشن در این حوزه بسازید، قطعاً موفق خواهید شد. فروشگاه مواد غذایی آنلاین در دوره‌ای که وقت بسیار تنگ است و نمی‌توان لحظه‌ای هم از آن درنگ کرد.

به همه کمک خواهد کرد تا به راحتی بتوانند نیاز‌های خود را از طریق این برنامه به صورت آنلاین تهیه کنند و سودی هم نصیب شما شود که به مرور زمان توانایی این را دارد که بهترین ایده استارتاپ لقب بگیرد. مثل کاری که اسنپ بدون رقیب دارد انجام می‌دهد!

 • ایده استارت آپ ارائه خدمات کپی، پرینت و…

خدمات کافی نتی که این توانایی را داشته باشد تا نیاز مخاطب را به صورت اینترنتی برطرف کند، یکی از ایده‌های خلاقانه استارت آپ محسوب می‌شود که این توانایی را برای شما به وجود می‌آورد تا با صرف هزینه کم، درآمد خوبی داشته باشید و به صورت دورکاری و با همان امکاناتی که در دسترس دارید کارتان را پیش ببرید.

ایده های استارتاپی جدید

 • ایده استارت آپ برای تحویل دارو

یکی دیگر از استارتاپ‌هایی که دارای ایده نو و خلاقانه برای ایجاد یک کسب و کار موفق محسوب می‌شود، ایجاد یک سایت یا اپلیکیشن خاص در حوزه خدمات پزشکی و دارویی برای مخاطبان است. شاید راه‌اندازی چنین استارتاپی در وهله اول کمی سخت باشد، ولی با گذشت زمان و جلب اطمینان کافی به همراه کار تخصصی و درست می‌توانید سود خوبی داشته باشید.

 • ایده استارتاپ برای تولید محتوای متنی

تولید محتوا در عرصه کنونی یکی از کار‌های نوینی است که چه در شبکه‌های اجتماعی و چه در بستر سایت‌ها و وبلاگ‌ها در حال انجام است و می‌توانید با یادگیری اصول آن کار به صورت دورکاری یک مؤسسه تشکیل دهید و با جذب نیروی متخصص استارت آپ خانگی خود را داشته باشید. با بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی آشنا شوید.

مقاله مرتبط:  معرفی بهترین راه موفقیت در کسب و کار + پادکست

 • ایده برای استارتاپی با تولید محتوای ویدویی

ایده برای استارتاپ می تواند تولید  محتوای ویدیویی باشد. تولید محتوای ویدویی و آموزشی در زمینه‌های گوناگون مخصوصاً در پلتفرم‌های مخصوص ویدیو مثل یوتیوب و اینستاگرام و … بعد از جذب فالوور به شما کمک می‌کند تا از طریق راه‌های گوناگون نسبت به کسب درآمد اقدام کنید.

 • ساخت تیزر

ساخت تیزر جزء لیست بهترین ایده استارتاپی ما قرار می‌گیرد، به این دلیل که با کسب کمی مهارت و تخصص در این حوزه به راحتی می‌توانید نسبت به جذب مشتری اقدام کنید و به صورت پروژه‌ای کسب در آمد داشته باشید.

حتی بعد‌ها با افزایش تعداد مشتریان خود این توانایی را خواهید داشت تا کسب و کار خود را توسعه و گسترش دهید و به یک استارتاپ ویدویی موفق تبدیل شوید. مخصوصاً در شرایط کنونی که آنقدر مشغله همه افراد زیاد است که به جای خواند مقاله و کتاب و … ترجیح همه بر این است تا یک ویدیو چند ثانیه‌ای ببینند. با انواع مدل ارزش آفرینی آشنا شوید

 • پرورش گیاهان زینتی 

پرورش گل و گیاه شاید راحت‌ترین اما در عین حال ظریف‌ترین عنوانی باشد که در این فهرست قرار گرفته است. شما می‌توانید با پرورش گل‌های آپارتمانی در خانه خود شروع کنید و اگر توانستید شرایط مورد نیاز برای پرورش را به وجود‌آورید، به کمک شبکه‌های مجازی اقدام به فروش کنید.

البته اگر در صفحه خود اقدام به توضیح و مشخصات و نحوه نگهداری از گل و گیاه‌های خود را نیز بگذارید کمک می‌کند که فروشتان بالاتر رود و مشتری به شما به چشم یک متخصص و کاربلد نگاه کند.

استارت آپ خانگی

 • مشاوره برای صاحبان مشاغل خاص

بسیاری از مشاغل برای اینکه بتوانند در کسب و کار خود رشد کنند و به مرتبه‌ای از موفقیت برسند، نیازمند این هستند که راهکار‌ها و مشاوره‌هایی را در این زمینه دریافت کنند. با کسب اصول مشاوره و یادگیری مهارت‌ها در این زمینه خیلی راحت می‌توانید کسب و کار خودتان را داشته باشید و بعد‌ها با افزایش نیرو به صورت دورکار اقدام به کسب سود بیشتر کنید.

 • ساخت جعبه‌های کادویی

یکی دیگر از کار‌های پرسود و خلاقانه که ذیل ایده استارت آپ برای افراد جویای کار در خانه مطرح می‌شود. ساخت جعبه‌های کادویی وآموزش این کار به کارآموز برای تولید و عرضه به بازار است. جعبه‌های کادویی و مناسبتی یکی از کار‌های با ذوق و هنری است که می‌تواند اگر به تولید انبوه برسد هم کار آفرینی کند و هم سود خوبی را برای شما بیافریند.

مقاله مرتبط:  معرفی بهترین راه موفقیت در کسب و کار + پادکست

نتیجه‌ گیری

به عنوان ماحصل ایده استارت آپ و بهترین ایده های استارتاپی باید بگوییم که اگر چه در نگاه اول ممکن است برخی از عناوین این لیست کمی سخت و دور از ذهن باشد، اما خوب است بدانید که این لیست باتوجه به نیاز‌های روزی که در داخل کشور مطرح است تهیه شده است و می‌تواند ایده‌های ناب و جدیدی را در ذهن شما به وجود آورد.

به همین خاطر حتی اگر دوست نداشتید در این زمینه کار کنید، می‌توانید یک بار دیگر با مرور عناوین بالا و کند و کاو در زمینه‌های گوناگون ببینید چه ایده‌ای به ذهن خودتان خطور خواهد کرد و بیشتر به آن علاقه دارید. از اینکه تا انتهای این مقاله با مجموعه مسچی همراه بودید از شما متشکریم.

برخی از سوالات متداول

چند نمونه ایده استارتاپ خلاقانه را نام ببرید؟

ایده استارت آپ صنایع دستی - ایده استارت آپ محصولات بهداشتی - فروشگاه آنلاین عرضه مواد غذایی - تحویل دارو - تولید محتوای متنی و ...

ایده برای استارت آپ خانگی کدام است؟

به طور مثال مجسمه‌سازی، سوزن دوزی، ساخت دستبند و گردنبند، تولید اکسسوری‌های زنانه و مردانه و ….

ارسال نظرات

 1. سلام وقتتون بخیر
  جناب مهندس مسخواستم بپرسم آیا ما فروش ایده استارت آپ هم داریم؟

  1. سلام وقت بخیر، لطفا جهت اطلاعات بیشتر به واتس اپ شماره 09206968003 پیام بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

سپاس از نظرتان، پس از تایید منتشر میشود.

سپاس از نظرتان، پس از تایید منتشر میشود.