برای مشاوره با ما در ارتباط باشید

02166968003

عدم اطمینان مالی یکی از بزرگترین مشکلاتی است که امروزه ایرانی‌ها با آن مواجه هستند. به دلیل همه‌گیری، بسیاری از موقعیت‌های شغلی با اخراج، مرخصی‌ها، سازمان‌دهی مجدد و ورشکستگی‌هایی که هر روز اتفاق می‌افتد، در وضعیت متزلزلی قرار دارند.

در نتیجه، ثبات مالی هرگز تا اینقدر در شرایط کنونی مهم نبوده است. در هر کاری که مشغول باشید، مشاغل دوم یا به اصطلاح کار در خانه راهی عالی برای پیشرفت محسوب می‌شوند. در این مقاله است به شغل دوم در منزل برای آقایان، خانم‌ها و کارمندان بپردازیم. پس از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

مقدمات لازم برای شغل دوم مناسب برای کارمندان

اگر کارمند یا … هستید و تصمیم گرفته‌اید شغل دوم پیدا کنید، تکالیف خود را به خوبی انجام دهید. با دقت به وضعیت فعلی خود نگاه کنید تا مطمئن شوید که می‌توانید بدون اینکه خود را دیوانه کنید، شغل دیگری را در شغل فعلی خود ادغام کنید.

انجام دو کار از راه دور برای افراد پر مشغله مناسب نیست. انتخاب شغل مناسب، کار کردن در ساعات مناسب و برنامه‌ریزی از قبل کلیدی برای ادغام راحت شغل جدید شما با سبک زندگی فعلی شما است.

مقاله مرتبط:  آموزش 0 تا 100 پول درآوردن بدون سرمایه + نمونه

انتخاب بهترین شغل دوم برای کارمندان و شغل دوم برای معلم ها پیش نیاز‌هایی دارد؛ از این رو تصمیم بگیرید که چند ساعت می‌توانید کار کنید. این تایم را به عنوان کل ساعات کار یا ساعات کار اضافی برای اختصاص دادن به شغل دوم از راه دور در نظر بگیرید. اکثر افراد بسته به ماهیت شغل اولیه خود می‌توانند بین 4 تا 15 ساعت وقت بگذارند.

بنابراین، اگر در حال حاضر بیش از 40 ساعت در یک شغل پر استرس کار می‌کنید، سعی نکنید 15 ساعت دیگر را برای یک شغل پاره وقت اختصاص دهید.
ساعات و روز‌های کاری بهینه خود را مشخص کنید. به مسئولیت‌های فعلی خود بپردازید و تعیین کنید که چه زمانی و کجا می‌توانید برای شغل دوم خود وقت بگذارید. مقاله پول درآوردن آسان را بخوانید.

شغل دوم در منزل برای آقایان
مطمئن شوید که برای فعالیت‌های خود مراقبتی زمانی در نظر می‌گیرید. تمام زمانی را که در حال حاضر استفاده می‌کنید فدای چیز‌هایی که دوست دارید نکنید. اگر پیاده‌روی روزانه در طبیعت، یک ساعت شاد هفتگی، یا قرار‌های منظم استخر باعث می‌شود انرژی شما را تأمین کند، این فعالیت‌ها را برنامه‌ریزی کنید. اگر برای مراقبت از خود وقت نگذارید، انگیزه یا انرژی برای کار اضافی نخواهید داشت. مقاله کسب درآمد از بلاک چین را مطالعه نمایید. اگر می پرسید شغل دوم چی خوبه؟؟ با ما همراه باشید تا با برخی از مشاغل دوم آشنا شوید.

انواع شغل دوم

در این بخش بهانواع شغل دوم برای کارمندان و شغل دوم برای پرستاران و سایز مشاغل می پردازیم. شرایط هر کس متفاوت است و هرکسی نقاط قوت و ضعف خود را دارد. هدف قرار دادن نوع کاری که مناسب شما و شرایط منحصر به فرد شما باشد در دراز مدت نتیجه خواهد داد. در زیر چند دسته از انواع مهم شغل دوم پردرآمد در خانه وبهترین شغل دوم برای معلمان همه مشاغل را برای بررسی مطرح کرده‌ایم.

از نظر فنی، یک کار زمانی که کمتر از 30 ساعت در هفته باشد، پاره وقت است. اگرچه این موقعیت‌ها شبیه به استخدام تمام وقت است، اما به ندرت شامل مزایا یا پاداش می‌شود. چند نمونه از کار پاره وقت محبوب از مشاغل خانگی عبارتند از:

⦁ نماینده خدمات مشتریان

اگر از کمک به مردم لذت می‌برید، پس یک موقعیت پاره وقت در خدمات مشتری ممکن است برای شما عالی باشد. در حالی که بسیاری از این مشاغل تلفنی و از راه دور هستند، می‌توانید موقعیت‌های مبتنی بر ایمیل و چت را در رأس قرار بدهید.

مقاله مرتبط:  معرفی 8 مورد ثروتمندترین افراد ایران + نوع کسب و کار

⦁ معلم یا معلم آنلاین

این مشاغل راهی عالی برای انتقال دانشی که به سختی به دست آورده‌اید را ارائه می‌دهند. موقعیت‌ های نیمه وقت در اینجا که عمدتاً از طریق نرم‌افزار کنفرانس ویدیویی ارائه می‌شوند، می‌تواند از آموزش انگلیسی به عنوان زبان دوم تا کمک به بچه‌ها در انجام تکالیف علمی متغیر باشد و یک شغل دوم مناسب باشد.

⦁ ادمین رسانه‌ های اجتماعی

اگر ساعت‌ها در روز مشغول رسانه‌های اجتماعی هستید، این کار یک راه عالی برای پرداختن به سرگرمی‌تان است. با توجه به ماهیت موبایلی پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، این کاری است که می‌توان آن را در هر مکانی با گوشی هوشمند انجام داد.

شغل دوم مناسب برای کارمندان

⦁ خدمات پزشکی از راه دور

اگر شما یک ارائه‌دهنده خدمات پزشکی هستید یا از وسایل پزشکی سر در می‌آورید، پیشرفت‌های پزشکی از راه دور دنیای کاملاً جدیدی از مشاغل پاره وقت را باز کرده است. این مشاغل برای پزشکان، روانشناسان و پرستاران عالی هستند و همچنین فرصت‌های زیادی برای آسیب‌شناسان گفتار و زبان در این راستا وجود دارد.

⦁ تولید محصولات دست ساز

اگر اهل معامله هستید محصولات خود را بفروشید. فرصت‌هایی برای فروش محصولاتی که خودتان درست می‌کنید وجود دارد. پلتفرم‌هایی وجود دارد که راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین را آسان و نسبتاً ارزان می‌کنند. از این وبسایت‌ها و برنامه‌ها کمک بگیرید و محصولات دست ساز خودتان مثل وسایل چرمی، ترشیجات و … را به فروش برسانید.

⦁ Dropshipping

یک تجارت آنلاین که محصولات را بدون انبار کردن اجناس به فروش می‌رساند. خرید‌های انجام شده توسط مشتریان از شخص ثالث سفارش داده می‌شود و مستقیماً برای مشتری ارسال می‌شود. این بدان معناست که هیچ سرمایه‌گذاری اولیه برای کار لازم نیست. اگر بتوانید یک محصول را شناسایی کنید و یک وب سایت ساده راه‌اندازی کنید، می‌توانید در تجارت خود موفق باشید.

⦁ یک وبلاگ ایجاد کنید

یک روش آزمایش شده و واقعی برای کارآفرینانی که علاقه خود به کسب درآمد آنلاین را دنبال می‌کنند، وبلاگ است. اگر قالب‌های وبلاگ «سنتی» جذاب نباشد و کمی برایتان خشک به نظر برسد، دیگر پلتفرم‌های مخصوص محتوا نظیر عکس‌ها و ویدیو‌ها در سایر بستر‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و یوتیوب می‌تواند برای شما درآمد‌زا باشد.

مقاله مرتبط:  مصاحبه شغلی چیست؟ | آمادگی برای مصاحبه شغلی + 17 نکته کلیدی

⦁ تولید محتوا

بسیاری از شرکت‌ها و نشریات نیازمند افرادی هستند که تولید محتوای متنی بلد باشد. خواه محتوای وبلاگ، رزومه یا وب‌سایت باشد. تنوع موقعیت‌های نوشتن عملاً بی‌پایان است و راهی عالی برای استفاده از مهارت‌ها و دانش خود برای کسب درآمد اضافی محسوب می‌شود. اموزش کسب درآمد از آپارات را مطالعه کنید.

⦁ فریلنسینگ

فریلنسر‌ها زیرمجموعه‌ای از پیمانکاران مستقل هستند. خدمات ارائه شده معمولاً از طریق قرارداد یا خرید مستقیم حاصل می‌شوند که مسئولیت مالیات را از عهده فریلنسر‌ها کنار می‌گذارد.

تفاوت اصلی این است که فریلنسر‌ها تمایل دارند با مشتریان زیادی کار کنند و پروژه‌ها کوتاه مدت در دست بگیرند. برنامه‌نویسی، طراحی گرافیکی، محتوای وبلاگ و… همگی از مشاغلی هستند که به صورت فریلنسری انجام می‌شوند.

نتیجه‌ گیری

فرقی نمی‌کند به دنبال شغل دوم مناسب برای کارمندان باشید یا بخواهید بدانید که بهترین شغل دوم پردرآمد در خانه چیست؟ مهم این است که طبق آن چیزی که پیش‌تر هم گفته شد، ابتدا زمان خالی خود را بشناسید و سپس متناسب با زمانی که دارید، شغل دوم خود را انتخاب کنید.

از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم. نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون شغل دوم مناسب آقایان و خانم‌ها را با ما به اشتراک بگذارید.

برخی از سوالات متداول

چند نمونه شغل دوم در منزل برای آقایان نام ببرید؟

تدریس آنلاین - ادمین رسانه‌ های اجتماعی - ارائه خدمات پزشکی از راه دور - تولید محصولات دست ساز - تولید محتوا - فریلنسینگ و ...

برای شغل دوم مناسب برای کارمندان به چه نکاتی باید توجه کرد؟

ابتدا زمان خالی خود را بشناسید و سپس متناسب با زمانی که دارید، شغل دوم خود را انتخاب کنید. برای فعالیت‌های خود مراقبتی زمانی در نظر می‌گیرید.

ارسال نظرات

  1. سلام ممنون از نمونه هایی که بعنوان شغل دوم مناسب آقایان گفتید ، ایده های خوبی میشه ازشون گرفت. سپاس

    1. سلام و وقت بخیر، خوشحالیم که این مقاله برای شما مورد استفاده بوده.

دیدگاهتان را بنویسید

سپاس از نظرتان، پس از تایید منتشر میشود.

سپاس از نظرتان، پس از تایید منتشر میشود.