برای مشاوره با ما در ارتباط باشید

02166968003

در سال‌های اخیر پیشرفت تکنولوژی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات سبب شده تا کسب و کار‌های جدیدی در دنیای مجازی شکل بگیرند. به طوری که افراد از داخل خانه‌هایشان به صورت روزانه مشغول کسب درآمد هستند و از این راه درآمد بسیار خوبی نیز عاید آنان می‌شود. بخش اعظمی از این مشاغل اینترنتی با ارز‌های خارجی و دیجیتال در ارتباط هستند و در ایران به عنوان یک شغل اینترنتی بسیار عالی شناخته شده‌اند. کسب درآمد از بلاک چین یکی از این مشاغل اینترنتی و زودبازده در فضای مجازی است.

در کشور‌های خارجی به کسب و کار‌های اینترنتی و مرتبط با ارز مالیات تعلق می‌گیرد؛ اما در ایران این طور نیست و تاکنون نیز قوانینی در این زمینه اتخاذ نشده است. البته به یاد داشته باشید که برای موفقیت در زمینه کسب درآمد از فناوری بلاک چین می‌بایست دانش و مهارت کافی داشته باشید.

مقاله مرتبط:  13 مورد از شغل های پردرآمد در ایران [1402]

با توجه به اینکه کسب درآمد از Blockchain یکی از مشاغل جدید و نوپا در دنیا به ویژه ایران محسوب می‌شود؛ نیازی نیست تا برای آموزش و کسب مهارت هزینه گزافی صرف کنید. از این رو می‌توانید با مطالعه مطالب در فضای مجازی، دانلود و مشاهده فیلم‌های آموزشی کسب درآمد از بلاک چین و پرسش و تحقیق از افراد با تجربه در این زمینه دانش و مهارت خود را افزایش دهید و با شناسایی بهترین روش کسب درآمد از بلاک چین وارد این عرصه شوید.

بهترین روش کسب درآمد از بلاک چین

کسب درآمد از بلاک چین چیست؟

به طور کلی بلاک چین سیستمی برای ثبت اطلاعات و گزارش است. تفاوت در اطلاعات و نحوه ذخیره‌سازی آن در کسب درآمد از بلاک چین سبب تمایز آن با دیگر سیستم‌های اطلاعاتی و اینترنتی شده است. بدین صورت که در بلاک چین تمامی اطلاعات بین همه اعضای سیستم به اشتراک گذاشته می‌شود. که با استفاده از توزیع داده و رمزنگاری احتمال هک، حذف و تغییر اطلاعات در این کسب و کار به صفر رسیده است.

به عبارت دیگر می‌توان گفت وقتی از یک نسخه اطلاعاتی چندین کپی، عکس یا رایت در اختیار داشته باشیم، هنگام از بین رفتن نسخه اولیه، اطلاعات آن از بین نمی‌رود. زیرا چندین نسخه از آن وجود دارد و در اختیار تعداد مشخصی از افراد قرار گرفته است.

البته به یاد داشته باشید بلاک چین زمانی جنبه عمومی پیدا می‌کند که یک گروه خصوصی یا عمومی ایجاد کنید و اطلاعات لازم و موردنیاز را بین اعضای گروه به اشتراک بگذارید. در غیر این صورت امکان ارائه اطلاعات در اختیار دیگر وجود نخواهد داشت. برای آگاهی بیشتر در این زمینه می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید و از مطالب آن در زمینه کسب درآمد از فناوری بلاک چین و نحوه اشتراک‌گذاری مطالب استفاده کنید.

کسب درآمد از بلاک چین سبب شده تا افراد بدون نیاز به فضای کاری و خروج از منزل تنها با استفاده از موبایل یا کامپیوتر مشغول به کار و کسب درآمد شوند. لازم به ذکر است که سود حاصله از این راه صددرصد تضمین شده است و در کوتاه‌ترین زمان، بیشترین سود عاید شما خواهد شد. روش پول درآوردن اسان را مطالعه کنید.

مقاله مرتبط:  آموزش بهترین روش کسب درآمد با سرمایه کم (2022)

طرز کار بلاک چین

پس از آشنایی با مفاهیم پایه و اساسی کسب درآمد از Blockchain می‌بایست با چگونگی کار و روش آن آشنا شوید. همانطور که از نام آن پیداست، این روش کسب درآمد به صورت بلوک‌بندی و زنجیره‌ای است. بدین صورت که در بلوک‌ها اطلاعات خاص و مشخصی قرار می‌گیرد. این اطلاعات شامل مشخصات شخصی، شماره کارت بانکی، نمرات دانش‌آموزی و دانشجویی، اطلاعات محرمانه بانکی و ارگان‌های دولتی و نظامی می‌شود. اکنون اگر این بلاک‌های تشکیل شده را به یکدیگر متصل کنیم، یک زنجیره متصل به هم به وجود می‌آید.

این اطلاعات در یک سرور خاص و ثابت ذخیره نمی‌شود، بلکه هر قسمت از آن از یک سیستم به سیستم بعد انتقال می‌یابد. به همین دلیل امکان حذف یا تغییر اطلاعات وجود ندارد. استفاده از این روش برای بانک‌ها، ارگان‌های نظامی و استراتژیک حائز اهمیت فراوانی است. زیرا از فاش شدن اطلاعات مشتریان و اسرار نظامی جلوگیری می‌کند و موجب ذخیره‌سازی دائمی و امن آن می‌شود.

کسب درآمد از فناوری بلاک چین

انواع روش‌های کسب درآمد از بلاک چین

کسب درآمد از طریق بلاک چین کار چندان مشکلی نیست. اما در این راه می‌بایست با انواع روش‌های کسب درآمد آشنا شوید و براساس نوع حرفه و شغل خود از مناسب‌ترین و بهترین روش کسب درآمد از فناوری بلاک چین استفاده کنید. چرا که بعضی از روش‌ها در ایران کاربرد ندارند و انتخاب آن‌ها به عنوان یک روش کسب درآمد مؤثر نیست و نتیجه مطلوبی نیز نخواهد داشت. مقاله ما در خصوص شیوه صحیح شراکت را بخوانید.

به عبارتی می‌توان گفت یکی از دلایل اصلی عدم موفقیت و شکست در زمینه کسب و کار‌های مرتبط با بلاک چین عدم آگاهی با روش‌های کسب درآمد و انتخاب روش نامناسب است. بعضی از متداول‌ترین روش‌های کسب درآمد از بلاک چین عبارتند از:

1. سرمایه‌گذاری در ارز‌های دیجیتال

در این قسمت به سرمایه گذاری در بلاک چین می‌پردازیم. رشد سریع ارز‌های دیجیتال موجب شده تا امروزه به عنوان یکی از پرارزش‌ترین ارز‌ها شناخته شوند. با بررسی مختصر بعضی از ارز‌های دیجیتال خواهید دید که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بیشترین سود عاید سرمایه‌گذاران شده است. به همین دلیل نظر بسیاری از افراد را به خود معطوف ساخته و تاکنون سرمایه‌گذاران فراوانی از این طریق مشغول به کسب درآمد هستند.

در طول این مسیر با استفاده از بلاک چین می‌توانید یک آمار کلی و دقیق از شرکت‌های فعال در زمینه معاملات ارز دیجیتال، نوسانات بازار، تاریخ و زمان انجام معاملات و نوع ارز‌ها بدست‌آورید. تا براساس آن بتوانید یک سرمایه‌گذاری موفق و نتیجه بخش داشته باشد. بررسی‌های به عمل آمده نیز نشان داده که استفاده از بلاک چین موجب افزایش حجم معاملات و رضایت‌مندی بیشتر سرمایه‌گذاران گردیده است.

آمار‌ها و استعلام‌های گرفته شده در زمینه ارز‌های دیجیتال نشان می‌دهد که بهترین روش کسب درآمد از بلاک چین مربوط به انواع ارز دیجیتال به ویژه بیت کوین است. به دلیل اینکه این روز‌ها افراد بسیاری از این طریق مشغول به کار و کسب درآمد هستند. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای دستیابی به یک سود باور نکردنی حتماً وارد عرصه ارز‌های دیجتیال بر پایه بلاک چین شوید.

2. طراحی و ساخت نرم‌افزار یا راه‌اندازی شرکت

امروزه شرکت‌های بسیار در زمینه طراحی نرم‌افزار بر پایه کسب درآمد از بلاک چین فعالیت دارند. با توجه به افزایش میزان تقاضای فعالیت در حوزه ارز‌های دیجیتال، قطعاً راه‌اندازی شرکت و ساخت نرم‌افزار نتیجه بخش خواهد بود. البته برای شروع به کار و موفقیت در این راه به دانش و تخصص کافی نیاز دارید. زیرا فرآیند طراحی و ساخت اپلیکیش‌های کامیپوتر و موبایل کار هر کسی نیست و با استفاده از برنامه‌نویسی و پیروی از یک سری اصول و قواعد از پیش تعیین شده انجام می‌شود.

در سال‌های اخیر شرکت‌های متعددی شروع به طراحی و ساخت انواع اپلیکیشن نموده‌اند. شما نیز می‌توانید با تحقیق، بررسی و استفاده از راهنمایی‌های افراد فعال در این حوزه مشغول به کسب درآمد از Blockchain گردید.

مقاله مرتبط:  افزایش درآمد با کوچینگ کسب و کار + 6 راه تاثیرگذار

۳. ارائه خدمات گوناگون بر مبنای بلاک چین

ورود به عرصه ارز دیجیتال و کسب درآمد از بلاک چین مستلزم استفاده از یک سری امکانات و خدمات است. در این راستا بعضی افراد به ارائه خدماتی از قبیل آموزش ورود به این حوزه، برنامه‌نویسی، ارائه مشاوره به متقاضیان و …. مشغول به کسب درآمد هستند. البته ارائه این خدمات می‌بایست بر پایه تخصص، تجربه، تحلیل و بررسی انجام شود. مقاله “یوتیوبر کیست” را بخوانید.

چرا که افراد با استفاده از این خدمات مشغول به فعالیت در زمینه ارز دیجیتال بر مبنای بلاک چین می‌شوند. به عبارت دیگر افراد به جای تحقیق و بررسی شخصی براساس راهنمایی و خدمات ارائه شده، معاملات روزانه، هفتگی و ماهانه خود را در بازار ارز‌های دیجیتال انجام می‌دهند.

برخی از سوالات متداول

1. کسب درآمد از بلاک چین چیست؟

به طور کلی بلاک چین سیستمی برای ثبت اطلاعات و گزارش است. تفاوت در اطلاعات و نحوه ذخیره‌سازی آن در کسب درآمد از بلاک چین سبب تمایز آن با دیگر سیستم‌های اطلاعاتی و اینترنتی شده است. بدین صورت که در بلاک چین تمامی اطلاعات بین همه اعضای سیستم به اشتراک گذاشته می‌شود. که با استفاده از توزیع داده و رمزنگاری احتمال هک، حذف و تغییر اطلاعات در این کسب و کار به صفر رسیده است.

2. بهترین روش کسب درآمد از بلاک چین کدامند؟

سرمایه‌گذاری در ارز‌های دیجیتال – سرمایه‌گذاری در ارز‌های دیجیتال – سرمایه‌گذاری در ارز‌های دیجیتال.

ارسال نظرات

  1. سلام ممنون از مطلب خوبتون و ارائه روش های کسب درآمد از بلاک چین، عالی بود.

    1. بی کران سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

سپاس از نظرتان، پس از تایید منتشر میشود.

سپاس از نظرتان، پس از تایید منتشر میشود.