مشاوره و کوچینگ مدیران کسب و کارها

کسی زرنگ تر از تو نیست

225

بلند شو و راه بیفت . باید بلند شدن،راه رفتن و خسته شدن را یاد بگیری.حالا همین مسیر را مستقیم برو تا وقتی که به تو  نکته مهمی را بگویم.آدم ها موقع قدم زدن خلاقیتشان بیشتر می شود و به نکته های بهتری می رسند.همین طور برو؛حالا بایست و نگاهی به سمت چپ بینداز.یک تپه می بینی ؛از آن بالا برو.به دوراهی که رسیدی،بایست و نگاهی به سمت راست بینداز.سنگی را که می بینی،بردار.زیر سنگ نوشته ای می بینی،آن را بخوان :

(( این روز ها دیگر مثل قدیم نیست و شما می دانید که زیر سایه قانون علت و معلول زندگی می کنید . یعنی هر عمل شما،عکس العملی دارد و هرعلتی ،باعث وبانی ایجاد معلول و اتفاقی شده است و هیچ اتفاقی،بدون علت نیفتاده است.پس هیچ موفق مالی و ثروتمندی هم ، بی علت به اینجا نرسیده است.او کارهایی مشخص را به سبکی مشخص و به تعدادی مشخص تکرار کرده و به اینجا رسیده است . دنیا بر مدار قانون علت و معلول می چرخد.اگر این قانون برای او کار می کند،پس برای تو هم کار می کند.این راز را بدان و تا وقتی که به هدفت نرسیده ای ،برای کسی افشا نکن.یادت باشد اگر این راز را افشا کنی،موفق به ادامه این مسیر نخواهی بود و نیروهایی که در راه و مسیر موفقیت مالی هستند،تو را به عقب برمی گردانند. موفق باشی دوست من؛ به جاده گنج مالی خوش آمدی…))

به سمت چپ و راستت نگاه کن و مطمئن باش که کسی آنجا نیست. در مسیر رسیدن به گنج موفقیت مالی ، باید تا لحظه ای که به نتیجه نرسیده ای،همه چیز را در سینه ات نگه داری، وگرنه نیروهای این مسیر تورا اذیت خواهند کرد.هروقت که به هدفت رسیدی،آن وقت است که دیگران با شگفتی به تو نگاه خواهند کرد وحق خواهی داشت همه رازهایت را افشا کنی .تا قبل از آن،حق چنین کاری را نخواهی داشت.اولین قدم همین است که خواندی.خبری از جادو و جنبل نیست.باید بدانی که همه ما در دنیا،با قانون های خاصی زندگی می کنیم . این قانون های قطعی و خاص ، کور و کر هستند.یعنی برایشان فرق نمی کند چه کسانی و کجا دارند به آن ها عمل می کنند؛آن ها به عمل است که پاداش خواهند داد.

یادت باشد کسی زرنگ تر و باهوش تر از تو نیست.یادت باشد که مرغ همسایه غاز نیست و چمن همسایه سبزتر.این راز را در سینه ات نگه دار و پیش برو.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی